Niedziela, 12 lipca
17°C Świdnica

Kapitalne, rozkładowe M3 do wprowadzenia - Osiedle Rakownica

729 000 zł
Jelenia Góra Dodano 8 lipca 2026, 21:30

Biuro nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Rakownica w Jeleniej Górze.

Nieruchomość o powierzchni 57m2 znajduje się na 3 piętrze bloku z windą.
Mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów finansowych, pokoje ustawne i dobrze doświetlone. Na podłogach panele oraz kafle, stolarka okienna PCV.
Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa, czynsz wraz z f. remontowym wynosi 800zł przy 3 osobach.
Roczne zwroty z zaliczki na ogrzewanie wynoszą 2500zł.

Lokal składa się z :
-przedpokoju,
-salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon z widokiem na góry,
-dwóch sypialni,
-łazienki z wc,

Kuchnia wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD ( zmywarka, lodówka, piekarnik).
Łazienka dodatkowo została wyposażona w komfortowe ogrzewanie podłogowe, które stanowi dodatkowy atut tego mieszkania.
Mieszkanie sprzedawane w pełni umeblowane.

Budynek z 2018r. z windą, nowoczesna klatka schodowa. Do mieszkanie przynależy komórka lokatorska o powierzchni 8 m2.
Ogólnodostępne miejsca parkingowe na terenie zewnętrznym.

Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowe w garażu podziemnym w cenie 50.000zł

To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich którzy cenią komfort nowoczesnego budownictwa.
Trzy funkcjonalne pokoje zapewniają wygodną przestrzeń do życia, pracy i wypoczynku.

Osiedle Rakownica to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w Jeleniej Górze. Łączy spokojne, zielone otoczenie z szybkim dostępem do centrum miasta.
W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne. Bliskość lasów i szlaków prowadzących w kierunku Karkonoszy sprzyja aktywnemu wypoczynkowi przez cały rok.

Cena 729.000zł

Polecam nieruchomość i zapraszam na prezentację!
Paulina Kruczyńska
tel.725-497-888

Kontakt

nieruchomoscidebiec

725497888

Podobne ogłoszenia

TikTokowa Jelonka