Piątek, 7 sierpnia
23°C Świdnica

Chcą referendum w sprawie prywatyzacji służby zdrowia – Anna Zalewska zbiera podpisy

Audio

Czytaj na głos

Autor: Gra 1 min czytania Powiat świdnicki

Prawo i Sprawiedliwość ruszyło z akcją zbierania podpisów w sprawie komercjalizacji i prywatyzacji służby zdrowia i przedsiębiorstw z sektorów strategicznych dla Polski. Swoje poparcie można wyrazić w biurach poselskich oraz drukując wniosek z Internetu.

- Chodzi między innymi o wyrażenie zdecydowanego sprzeciwu wobec planów rządowych zakładających sprzedaż LOTOSU rosyjskiemu koncernowi paliwowemu. Sprawa jest o tyle bulwersująca, że wartość spółki wycenia się obecnie zaledwie na 3 miliardy złotych, podczas gdy w latach 2005- 2007 polski rząd przeznaczył na jej rozwój około 6 miliardów złotych – wyjaśnia Łukasz Apołenis, asystent poseł Anny Zalewskiej.



Podpisy można składać w biurach poseł Anny Zalewskiej w Świdnicy, Wałbrzychu, Świebodzicach i Dzierżoniowie oraz na internetowej stronie poseł. - Zapraszamy do wsparcia inicjatywy wszystkich tych, którym zależy na zachowaniu przez Nasz Kraj kontroli nad strategicznymi sektorami gospodarki – dodaje Łuksza Apołenis.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka