Niedziela, 9 sierpnia
29°C Świdnica

Ignacy Trzewiczek odwiedzi fanów planszówek

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania Powiat świdnicki

Jeden z najważniejszych w Polsce autorów i wydawców nowoczesnych gier planszowych, Ignacy Trzewiczek, pojawi się 9 lipca w Klubie Bolko Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Wizyta będzie częścią trasy, podczas której szef wydawnictwa Portal i autor takich międzynarodowych tytułów jak "Robinson Crusoe" czy "Osadnicy Imperium" odwiedza mniejsze miasta z prężnie działającymi klubami planszówkowymi. Na spotkaniu zaplanowano prelekcję, serię pytań i odpowiedzi oraz prezentację zapowiedzi wydawniczych od Portal.



Oprócz tego, świdniccy fani gier bez prądu zapraszają do Klubu Bolko ŚOK (pl. Grunwaldzki 11) w każdy wtorek, także w lipcu i sierpniu, od 17:00 do 22:00. Za nimi już 50 spotkań cyklicznych oraz większe wydarzenia jak "Dzień Gier Planszowych" czy "Nocne granie", w których każdorazowo brało udział ponad 50 osób.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka