Czwartek, 11 czerwca
10°C Jelenia Góra

Jarkobusem dookoła okręgu

Audio

Czytaj na głos

Autor: KO 1 min czytania

Wiele kilometrów zrobi dziś kampanijny autobus Jarosława Kaczyńskiego. Do Świdnicy pojazd zawitał na chwilę, sympatycy kandydata na prezydenta mogli podpisać się na rozwijanej na szpuli fladze. – Szkoda tylko, że Jarosław Kaczyński nie przyjechał – powiedziały nam świdniczanki Irena Majchrzak i Łucja Bolesławska.

Jarkobus przyjechał z Wrocławia, a zaraz ze Świdnicy pojechał do innych miejscowości powiatu. Dziś w planie jeszcze powiaty dzierżoniowski i ząbkowicki, a wieczorem Wałbrzych i wspólne oglądanie debaty prezydenckiej.

Na Jarkobus czekali dziś od godz. 10 sympatycy i członkowie Prawa i Sprawiedliwości. Była też poseł Anna Zalewska, która wspólnie z radnymi miejskimi i powiatowymi rozdawała świdniczanom ulotki wyborcze.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka