Czwartek, 11 czerwca
10°C Jelenia Góra

Jutro sesja w Jaworzynie Śl. – czy znów będzie gorąco?

Audio

Czytaj na głos

Autor: UMJŚ, opr. MaS 2 min czytania

Ostatnia nadzwyczajna sesja rady miejskiej w Jaworzynie Śl. miała bardzo burzliwy przebieg. Czy jutro znowu powróci sprawa wiatraków?

Sesja rozpocznie się jutro o godz. 16:00 w sali nr 7 Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śl.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji. 2. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie: zmiany uchwały nr XXVII/2/09 z dnia 28.01.2009 r. w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2009 rok. 3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2010 rok. 4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2010 rok. 5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia programu współpracy Gminy Jaworzyna Śląska z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2010 rok. 6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XLI/17/05 Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej z dnia 15 kwietnia 2005 r. w sprawie uchwalenia Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Gminy Jaworzyna Śląska. 7. Rozpatrzenie uchwały w sprawie wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego. 8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ustalenia ryczałtu dla sołtysów z terenu Gminy Jaworzyna Śląska. 9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie gminy na rok 2009. 10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie przyjęcia budżetu gminy na 2010 rok i podjęcie uchwały w tej sprawie: a) wystąpienie Burmistrza w sprawie projektu budżetu,rnb) odczytanie projektu uchwały budżetowej wraz z autopoprawkami,rnc) odczytanie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej,rnd) odczytanie opinii komisji stałych Rady Miejskiej,rne) dyskusja nad projektem uchwały budżetowej,rnf) stanowisko Burmistrza w sprawie zgłoszonych poprawek,rng) głosowanie wszystkich zgłoszonych wniosków,rnh) głosowanie nad projektem uchwały budżetowej. 11. Sprawozdanie z działalności Burmistrza. 12. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej o złożonych interpelacjach i udzielonych na nie odpowiedziach. 13. Odpowiedzi na interpelacje i wnioski radnych z poprzedniej sesji Rady Miejskiej. 14. Interpelacje i wnioski radnych. 15. Sprawy różne (głos mieszkańców). 16. Zakończenie obrad XXXVII sesji Rady Miejskiej.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka