Czwartek, 11 czerwca
11°C Jelenia Góra

Maraton zumby

Audio

Czytaj na głos

Autor: Gmina Świdnica 1 min czytania

Maraton zumby na początek gminnego finału WOŚP.

Za nami pierwsze z siedmiu wydarzeń sportowych, które organizujemy w ramach Gminnego Sztabu WOŚP – i już wiemy jedno: to był STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ.

Maraton Zumby w świetlicy wiejskiej w Bystrzycy Górnej rozgrzał uczestników do czerwoności! Pełne energii, uśmiechu i niesamowitej charyzmy instruktorki: Oliwia Szyszka (GOKSiR), niezastąpione dziewczyny z Frog Zumba Świdnica porwały wszystkich do tańca i pokazały, że ruch plus dobra energia i pomaganie to idealne połączenie.

O świetną oprawę muzyczną zadbał szef sztabu na co dzień pracujący w GOKSiR – Jakub Curyl, dzięki czemu parkiet ani na chwilę nie pustoszał!

Po solidnej dawce tańca czekał na uczestników pyszny, ciepły i pożywny poczęstunek, przygotowany z ogromnym sercem przez Stowarzyszenie Przyjaciół Bystrzycy Górnej „Trzy Sosny” – dziękujemy!

Nad bezpieczeństwem uczestniczek i uczestników maratonu czuwali druhowie z OSP Bystrzyca Górna.

To wydarzenie idealnie pokazuje, jak fantastyczną inicjatywą jest łączenie sportu i tańca z pomaganiem. Było aktywnie, radośnie, wspólnotowo i – co najważniejsze – z misją wsparcia WOŚP.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka