Czwartek, 11 czerwca
11°C Jelenia Góra

Nagrody dla nauczycieli

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 2 min czytania

Kwiaty, życzenia i podziękowania a do tego 112 tys. zł przekazano z budżetu powiatu na nagrody dla nauczycieli szkół powiatowych, którzy w ostatnim roku szczególnie wyróżnili się swoją pracą dydaktyczną i wychowawczą. Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się wczoraj w sali konferencyjnej Urzędu S

- „Święto Edukacji Narodowej jest doskonałym momentem, aby zdecydowanie podkreślić i zaakcentować ogrom pracy wszystkich pedagogów i związaną z tym wielką odpowiedzialność. To dzięki Wam, wielu młodych ludzi poznaje siebie i swoje predyspozycje, odkrywa talenty i pasje, znajduje motywację do zmagania się ze swoimi słabościami. To właśnie Wy stajecie się dla młodych ludzi szansą na odnalezienie właściwych wzorców. Dzisiejszy dzień to moment, aby całemu gronu pedagogicznemu naszego powiatu serdecznie za tą pracę podziękować.” – mówił podczas uroczystości starosta Zygmunt Worsa.

Dyrektorzy i nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych otrzymali nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.
NAGRODA STAROSTY ŚWIDNICKIEGO 2010 r.
1. Halina Ferenc-Jankowska Poradnia Psych.-Pedagogiczna w Świebodzicachrn2. Dorota Jasztal Zespół Szkół w Żarowiern3. Ewa Jańczak Powiatowy Zespół Szkół Specjalnych w Bystrzycy Dln.
4. Zbigniew Suchyta Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiurn5. Czesław Słodziński Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Mrowinach rn6. Wojciech Koryciński I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicyrn7. Zofia Skowrońska-Wiśniewska Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II w Świdnicyrn8. Krystyna Chojecka Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr III w Świdnicyrn9. Ewa Tutka Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiurn10. Irena Horbaczewska Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicachrn11. Ewa Baszak-Grochowska Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicachrn12. Małgorzata Maskiewicz Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicyrn13. Agnieszka Paprzycka Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicyrn14. Ewa Lasocka Zespół Szkół Nr 3 w Świdnicyrn15. Mirosława Sochalska Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicyrn16. Małgorzata Bogusławska-Kurzawa Zespół Szkół Mechanicznych w Świdnicyrn17. Jolanta Brońska Zespół Szkół Ekonomicznych w Świdnicyrn18. Robert Wójtowicz Zespół Szkół w Strzegomiurn19. Ewa Wiśniewska Zespół Szkół w Świebodzicachrn20. Teresa Kuszczak Zespół Szkół w Żarowiern21. Marek Rasała Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicyrn22. Katarzyna Gołąbek Powiatowy Zespół Szkół Specjalnych w Bystrzycy Dln.
23. Ewa Hruszowiec Powiatowy Zespół Szkół Specjalnych w Bystrzycy Dln.
24. Teresa Buczek Powiatowy Zespół Szkół Specjalnych w Bystrzycy Dlnrn25. Grażyna Skowrońska Powiatowy Zespół Szkół Specjalnych w Bystrzycy Dlnrn26 Małgorzata Nosal Powiatowy Zespół Szkół Specjalnych w Bystrzycy Dlnrn27. Dorota Sztreker Zespół Placówek Specjalnych w Bystrzycy Grn.
28. Jolanta Podgórska Zespół Placówek Specjalnych w Bystrzycy Grn.
29. Ewa Osipowicz Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Mrowinachrn30. Anna Sosińska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świdnicyrn31. Hanna Stawnicka-Andrys Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świebodzicachrn32. Zenona Mrozowska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Strzegomiu

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka