Czwartek, 25 czerwca

Nowa inwestycja w Goczałkowie

Audio

Czytaj na głos

Autor: UM Strzegom 1 min czytania

Mieszkańcy już wkrótce zyskają nowoczesne miejsce do uprawiania sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Powstający Orlik będzie służył dzieciom, młodzieży oraz dorosłym, stwarzając doskonałe warunki do gry w piłkę nożną, organizacji zajęć sportowych i integracji lokalnej społeczności. To kolejna inwestycja, która przyczynia się do rozwoju infrastruktury sportowej i poprawy jakości życia mieszkańców. Z niecierpliwością czekamy na zakończenie prac.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka