Powstający Orlik będzie służył dzieciom, młodzieży oraz dorosłym, stwarzając doskonałe warunki do gry w piłkę nożną, organizacji zajęć sportowych i integracji lokalnej społeczności. To kolejna inwestycja, która przyczynia się do rozwoju infrastruktury sportowej i poprawy jakości życia mieszkańców. Z niecierpliwością czekamy na zakończenie prac.
Nowa inwestycja w Goczałkowie
Audio
Czytaj na głos
fot. UM Strzegom
Mieszkańcy już wkrótce zyskają nowoczesne miejsce do uprawiania sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.