Sobota, 8 sierpnia
14°C Świdnica

Powalczą o puchar

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

I edycja Turnieju Piłkarskiego im. Dariusza Bezegłów rozegrana zostanie już w najbliższą sobotę 25 czerwca na boisku w Bystrzycy Dolnej. W turnieju udział wezmą drużyny: LKS Bystrzyca Dolna, Zjednoczeni II Żarów, Płomień Makowice, Gryf Burkatów, Zgoda Grodziszcze, LZS Tworzyjanów.

Impreza rozpocznie się o 14.30 losowaniem drużyn do dwóch trzyzespołowych grup. O 15.00 będziemy świadkami zmagań już czysto piłkarskich, w meczu otwarcia na pewno wybiegną zawodnicy gospodarzy, czyli nowy beniaminek piłkarskiej klasy-A: LKS Bystrzyca Dolna. Mecze grupowe rozgrywane będą systemem każdy z każdym. Po rozegranych spotkaniach w grupie, drużyny które zajmą pierwsze i drugie miejsca przechodzą do półfinałów. Następnie rozegrane zostaną spotkania o trzecie miejsce, a także wielki finał.
Mecze przeprowadzone będą w formule 2x15 minut, w fazie pucharowej w przypadku remisu o wyniku zdecydują rzuty karne.



Zmagania piłkarskie połączone są z fetą z okazji wywalczenia historycznego awansu do piłkarskiej klasy-A przez zespół LKS Bystrzyca Dolna.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka