Sobota, 13 czerwca
18°C Jelenia Góra

Prace przy skwerze

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Fundacja Inicjatywa B zaprasza mieszkańców Gminy Żarów do uczestnictwa w wolontariacie na rzecz skweru C. Kulmiza Wolontariat na skwerze C. Kulmiza.

Wieloetapowy projekt, który prowadzą Fundacja Inicjatywa B oraz Gmina Żarów potrzebuje Waszej pomocy! Po wielkich inwestycjach, które w ramach planu rewitalizacji przeprowadził Urząd Miejski w Żarowie, pora na działania wolontarystyczne, których plan przedstawiamy poniżej:

prace ziemne związane z usunięciem niechcianych korzeni i kamieni

spulchnianie podłoża

usuwanie traw i korzeni z donic

rozprowadzanie kompostu

wyrównanie podłoża grabiami

Prace będą prowadzone w grupach dwuosobowych. Podczas wydarzenia obowiązują normy sanitarno-epidemiologiczne.

Aby wziąć udział w wolontariacie na rzecz skweru C. Kulmiza wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl.

W treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko, numer telefonu/e-mail, wiek, informacje o dyspozycyjności (w które dni dasz radę pomóc w pracach na skwerze), deklaracje sprzętowe (jeśli masz grabki, łopaty, sekatory, taczki, rękawiczki etc., koniecznie nas o tym poinformuj).

W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz: potwierdzenie przyjęcia do jednej z grup zadaniowej, kontakt do koordynatora działań, a po wykonanej pracy certyfikat i referencje. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 20 osób. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu e-mailowego.

Miejsce: Skwer C. Kulmiza
Adres: ul. Krasińskiego, 58-130 Żarów
Data: 18-19-20 marca 2020 / 25-26-27 marca 2020
Czas: 16.00-20.00 (czwartki, piątki), 10.00+ (soboty)

Organizatorzy: Fundacja Inicjatywa B, Gmina Żarów, Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów Sp z o.o.. Koordynacja prac dla Fundacji Inicjatywa B: Agnieszka Feszter oraz Monika Bogusz.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka