Niedziela, 23 sierpnia
13°C Świdnica

Prezentacja prac i wyrobów wykonanych przez podopiecznych placówek Koła PSOUU

Audio

Czytaj na głos

Autor: Red. 1 min czytania Powiat świdnicki

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Świdnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Świdnicy i okolic do Galerii Świdnickiej 25 września w godzinach 14.00–17.00 na prezentację prac i wyrobów wykonanych przez podopiecznych placówek Koła PSOUU – Środowiskowego Domu Samopomocy, Warszt

W programie przewidziano występ uczestników WTZ z grupy teatralnej „Na Pżekur” z przedstawieniem pt. ”O Kasztelance Małgorzacie z Zamku Grodno”. Sztuka była wielokrotnie nagradzana na konkursach i przeglądach teatralno-muzycznych.



Zapraszamy na drobny, słodki poczęstunek przygotowany przez naszych podopiecznych w pracowniach kulinarnych Koła oraz mały upominek dla miłych gości. Zadanie dofinansowane jest ze środków Gminy Miasto Świdnica i Powiatu Świdnickiego.



(PSOUU Koło Świdnica)

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka