Czwartek, 11 czerwca
14°C Jelenia Góra

Przed nami mecz z liderem

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Piłkarzom Polonii/Sparty Świdnica po niespodziewanym sukcesie w meczu z Chrobrym Głogów teraz przyjdzie zmierzyć się w spotkaniu wyjazdowym z ekipą Pogoni Oleśnica, znajdująca się na czele stawki.

Gospodarze jutrzejszej rozgrywki na inaugurację gładko pokonali na wyjeździe beniaminka ligi Czarnych Witnica 5:1. Z pewnością również przed własną publicznością będą chcieli uzyskać komplet punktów. Jeśli świdniczanie zagrają tak jak w meczu z Chrobrym, to w Oleśnicy może być bardzo ciekawie.

– Nie przestraszyliśmy się przed spotkaniem z głównym kandydatem do awansu Chrobrym Głogów, więc nie boimy się wyjazdu do Oleśnicy. Nie będziemy na pewno chłopcami do bicia i będziemy walczyć o zwycięstwo w środowym spotkaniu – zapowiada Maciej Jaworski, trener Polonii/Sparty Świdnica.

Wszystko zweryfikowane zostanie jutro na boisku w Oleśnicy, gdzie od 17:30 ruszy potyczka miejscowej Pogoni z Polonią/Spartą Świdnica.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka