Piątek, 31 lipca
26°C Świdnica

Rekordowo na "Kamiennej Rzeźbie"

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania Strzegom

Ok. 80 uczestników – najwięcej z dotychczasowych edycji w Strzegomiu – z całej Polski wzięło udział w tegorocznych zawodach kulturystycznych pn. "Kamienna Rzeźba", które odbyły się 10 września br. w Strzegomskim Centrum Kultury.

Impreza odbył się pod patronatem burmistrza Strzegomia i stanowiła eliminacje do Arnold Classic Europe, które w tym roku zaplanowano w trzeciej dekadzie września w hiszpańskiej Barcelonie.



By wyłonić zwycięzców w niektórych kategoriach, potrzebne były eliminacje i półfinały. W kategorii "bikini fitness kobiet OPEN" najlepsza okazała się Paula Mocior (Aesthetic Lublin), w kategorii "fitness sylwetkowe kobiet OPEN" zwyciężyła Katarzyna Dudek (LKS Sandomierz), w kategorii "fitness plażowe mężczyzn OPEN" 1. miejsce zajął Adam Piwko (UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski), w kategorii "kulturystyka juniorów OPEN" bezkonkurencyjny był Krystian Wolski (KS Olimp Zabrze), w kategorii "kulturystyka klasyczna mężczyzn OPEN" zwyciężył Tomasz Kopeć (TKKF Piast Jawor), a kat. "kulturystyka mężczyzn OPEN" - Andrzej Kołodziejczyk (KS Fitness Klub Aplauz Warszawa).



Organizatorem tego niezwykle interesującego przedsięwzięcia był Klub Sportowy Start Strzegom. Współorganizatorami - Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, Urząd Miejski w Strzegomiu, Strzegomskie Centrum Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka