Czwartek, 11 czerwca
10°C Jelenia Góra

Sklepy z dopalaczami zaplombowane

Audio

Czytaj na głos

Autor: KO 1 min czytania

Swój kamyczek w walce z dopalaczami dorzucili świdniccy radni miejscy, którzy pod koniec sierpnia wystosowali w ich sprawie oficjalne stanowisko – tak przynajmniej uważa wiceprezydent Waldemar Skórski. Czy sklepy z dopalaczami w Świdnicy też zostały zamknięte? – pytał na piątkowej sesji radny Zdzisław Grześkowiak.

Tak, zostały. Akcja Tajfun została przeprowadzona w sobotę, 2 października (na Świdniczce fotorelacja z tego wydarzenia). Jak informowaliśmy na początku ubiegłego tygodnia, placówki sprzedające wcześniej dopalacze były zamknięte, ale plomby umieszczone na ich drzwiach przez pracowników inspekcji sanitarnej, zostały zerwane. Po naszej publikacji inspektorzy sanitarni ponownie odwiedzili świdnickie sklepy, plomby znów wiszą.

Więcej na temat walki z dopalaczami:
* Sklepy z dopalaczami zamknięte, ale plomby zerwane,rn* Tajfun zmiótł dopalacze,rn* Rzecznik interweniuje w sprawie dopalaczy,rn* Sex, drugs and...?,rn* Żarów kontra dopalacze.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka