Wtorek, 4 sierpnia
33°C Świdnica

Zaskakujący finał włamania

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania Wałbrzych

29–letni mężczyzna włamał się do altany i usiłował z niej wynieść ciężką kuchenkę gazową. Nadmierny wysiłek spowodował uszkodzenie narządów wewnętrznych. Szybka interwencja policji i pogotowia ratunkowego uratowała mężczyźnie życie. Gdy wyzdrowieje usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa zagrożonego karą nawet 10 lat p

26 sierpnia około godz. 11.00 dyżurny Komisariatu Policji I w Wałbrzychu został poinformowany o włamaniu do altany ogrodowej. Policjanci natychmiast podjęli interwencję. Po przybyciu na miejsce obok altany znaleziono zakrwawionego 29-letniego mężczyznę. Lekarz pogotowia, który zbadał 29-latka stwierdził uszkodzenia narządów wewnętrznych. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację.
Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia. Mężczyzna włamał się do altany. Z jej wnętrza usiłował wynieść ciężką kuchenkę gazową. Jak się okazało nadmierny wysiłek spowodował pęknięcie śledziony.



Obecnie mężczyzna przebywa w szpitalu. Gdy wyzdrowieje zostanie mu przedstawiony zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.



(KMP Wałbrzych)

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka